GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 7222716
nr 722 2716
BOWL
China, Taiwanesiska utförselstämplar från 50-tal, in a case, Dia20, height: 11,
Kina, Taiwanesiska utförselstämplar från 50-tal, I låda, Dia20, höjd: 11
800
SEK 6500
Monday October 31 2011
at 19:30:26
300 kr
800 kr
1.000 kr
1.600 kr
3.000 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.300 kr
5.600 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.200 kr
5.600 kr
5.900 kr
6.200 kr
6.400 kr
BOWL
nr 722 2716
BOWL
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 6500 |
Monday October 31 2011 |